Süti beállítások Adatvédelmi tájékoztató

Ugrás a fő tartalomra

Álláshirdetéseink

Hídmérlegkezelő munkatársat keresünk!

HA SZÍVESEN LENNÉL EGY LENDÜLETES, ÁLLANDÓAN FEJLŐDŐ CSAPAT RÉSZE, AHOL A MUNKÁD ÉRTÉK, JELENTKEZZ HOZZÁNK!

A munkakör jellemzői:

  • hulladékgyűjtő gépjárművek mérése;
  • mérlegprogram precíz kezelése betanítás után;
  • ügyféladat rögzítés, mérési jegyzőkönyv, és szállítólevél kiállítása;
  • napközbeni folyamatos kommunikáció munkatársakkal a hatékony csapatmunka érdekében;
  • figyelmes, udvarias ügyfélkommunikáció;
  • számlázás, pénztárkezelés.

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél;
  • azonnali munkakezdés;
  • 35.000 Ft/hó Szép kártya (3 hónap után);
  • 30 Ft/km bejárás támogatás gépjárműre;
  • hűségjutalom.

Amit kérünk:

  • középfokú végzettség;
  • word és excel magabiztos ismerete elengedhetetlen;
  • B-s jogosítvány, saját gépjármű.

Erre az e-mailre várjuk önéletrajzod: allas@khg.hu, illetve ha kérdésed van a 30/400-9010-es telefonszámon tudsz érdeklődni.

Gépkezelő munkatársat keresünk!

Az alábbi géptípusokat kell kezelni:

  • Dízel és gázüzemű targonca (villás targonca, illetve bálafogó, üvegforgató felépítménnyel);
  • Manitou teleszkópos-, és Liebherr törzscsuklós homlokrakodógépek;
  • a gépkezelő elsőrendű feladata a hulladékkezelőbe beszállított hulladék teljes körű kezelése a hulladék útját végig követve, beleértve a belső anyagmozgatást, bálázott hulladék mozgatását, kamionok rakódását.

Elvárás:

  • targoncára és homlokrakodógépre érvényes gépkezelői jogosítvány (3324, 4511);
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat 3324-es és 4511-es géptípuson;
  • munkarend: heti 5 munkanap vezénylés alapján, hétvégi munkavégzés is.

Érdeklődni a 30/400-9010-es telefonszámon.

Csoportvezető munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • A rábízott üzemegységek folyamatos működésének megszervezése, irányítása, ellenőrzése, beleértve a termelési gépeket/eszközöket, és az ott dolgozó munkavállalókat.
  • A leghatékonyabb termelés érdekében megszervezi a saját és beosztottjainak munkáját és időbeosztását más kollégákkal egyeztetve. Vezénylés készítése, beosztottjai jelenléti ívének igazolása.
  • Kapcsolattartás az ügyvezetővel és a szervezet többi osztályával a magasfokú hatékonyság elérése érdekében.

  • versenyképes jövedelem;
  • hűségjutalom;
  • kiemelt munkabiztonság;
  • dinamikus, támogató, fiatalos lendületű csapat.

Elvárások:

  • 1 év szakmai tapasztalat közepes vagy nagylétszámú csoport vezetésében;
  • excel, word magabiztos kezelése;
  • rugalmasság, terhelhetőség, proaktivitás;
  • eredményorientált, ambiciózus személyiség.

Jelentkezés önéletrajz leadásával e-mailen: allas@khg.hu címen érdeklődni a 30/400-9010-es telefonszámon.

Gépjárműszerelő munkatársat keresünk saját gépjármű-, és gépparkunk karbantartására!

Feladat:

  • A társaság működési területén üzemelő gépek és berendezések kifogástalan, biztonságos és leghatékonyabb módon történő, rendeltetésszerű működésének biztosítása.
  • Meghibásodás esetén megvizsgálja a gépet, feltárja és behatárolja a hiba helyét és kiterjedését. Szükségszerűen szétszereli a gépet, kijavítja a hibás alkatrészeket vagy kicseréli, majd a gép részeit összeszereli. A gép működését ellenőrzi és beszabályozza. Térdelő, guggoló, hajlott, álló testhelyzetben végzett, nehéz fizikai munka. Szabadban és műhelyben végezhető.

  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • 000 Ft/hó Szép kártya (3 hónap után);

Elvárás:

  • autószerelő végzettség;
  • B-s jogosítvány;
  • pontos-, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • C-s jogosítvány.